Miejski Festiwal Piosenki Karaoke

Już po raz siódmy w piątek, 12 marca w auli Miejskiego Gimnazjum nr 3 odbył się Miejski Festiwal Piosenki Karaoke „Zostań gwiazdą”. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z koncertu laureatów, który zorganizowano dwa tygodnie później.

Uczniowie MSP nr 6 z wielką radością oczekiwali kolejnej edycji, tak bardzo lubianego przez nich konkursu muzycznego. Tradycyjnie już, nasi wychowankowie ubiegali się o czołowe miejsca zarówno w kategorii solistów jak i zespołów. Dzieci młodsze przygotowywała mgr Justyna Żyła, natomiast starszych uczniów mgr Elżbieta Płonka.

Konkurs Karaoke stał na wysokim poziomie, a konkurencja była jak zwykle silna. W tym roku w festiwalowej komisji zasiedli: Mariusz Kowalczyk i Danuta Czok. Wybór „muzycznych gwiazd” był wyjątkowo trudny.

W kategorii klas 1-3, zespołowo I miejsce zajął nasz Dziecięcy Zespół Wokalny. Swój sukces dzieliliśmy wraz z zespołem z MSP-9. Jednocześnie wśród solistów Monika Skrobisz uplasowała się na II miejscu w swojej kategorii wiekowej.

W kategorii klas starszych zespołowo zajęliśmy II miejsce w mieście, natomiast indywidualnie Karolina Widzisz zajęła miejsce trzecie.

Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów, przez Panią Dyrektor MG-3 w Knurowie Krystynę Dziedzic oraz przewodniczącego komisji festiwalowej Mariusza Kowalczyka, odbyło się 26 marca podczas koncertu laureatów zorganizowanego w knurowskiej „Sztukaterii”.

Katarzyna Sołtysik
Źródło: MSP nr 6 w Knurowie

Komentarze

  1. myslę że msp 6 w kurowie to najlepszy zespul wokalny