Siedziba Straży Miejskiej na sprzedaż

Budynek, w którym do niedawna mieściła się siedziba knurowskiej Straży Miejskiej i przedszkole został po raz kolejny wystawiony przez miasto na sprzedaż. Cena wywoławcza wynosi ponad 445 tysięcy złotych.

W dniu 22 czerwca o 10.00 w Urzędzie Miasta Knurów w sali narad przy ulicy Ogana 5 przeprowadzony zostanie przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Knurowie przy ulicy Niepodległości 2. Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni 1308 m2 zabudowaną domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 199,44 m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego możliwe w tym miejscu jest uruchomienie usług oświaty. Kwota jaką powinni przygotować ewentualni nabywcy to 445.530 złotych, z czego 260.070 złotych to wartość budynku.

Do niedawna w budynku stacjonowała Straż Miejska. W ubiegłym roku strażnicy przeprowadzili się do obiektu przy ulicy Niepodległości 5.

new

Dodaj swoją opinię

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość (konieczna akceptacja moderatora przed publikacją).

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Gorące oferty