Europa Centralna świętuje urodziny. Zagrają Perfect i Sylwia Grzeszczak

Europa Centralna świętuje urodziny. Zagrają Perfect i Sylwia Grzeszczak
Sylwia GrzeszczakFoto: Kajus Pyrz

Pokazy mody, konkursy, gigantyczny tort i koncerty zespołu Perfect oraz Sylwii Grzeszczak – tak będą wyglądać pierwsze urodziny centrum handlowego Europa Centralna. 

Pierwszą rocznicę swojego istnienia centrum będzie obchodzić przez cały weekend 29-30 marca. W sobotę atrakcje zaczną się od godz.13.00. Tego dnia w Europie Centralnej będzie można obejrzeć m.in. występy taneczne Torres Salsa Group, a także nietypowe pokazy mody: dla młodzieży, matek z dziećmi i klasycznej elegancji.

Poluj na rabaty i nagrody

Z myślą o najmłodszych w restauracyjnej części galerii zostanie stworzony specjalny park rozrywki, w którym żadne dziecko nie będzie się nudzić. Z najmłodszymi bawić się będzie clown Stanisław Wolski oraz animatorzy z chustą klanzy i szczudlarze. Dla dzieci będą też balony, malowanie buziek, konkursy z upominkami i słodycze.

Europa Centralna ma też prezenty dla urodzonych w marcu. – Dla pierwszych 50 osób, które w tym miesiącu obchodzą swoje urodziny przygotowaliśmy specjalne niespodzianki. Warto być w okolicy sceny i mieć ze sobą dowód osobisty – zachęcają przedstawiciele EC.

Koncertowo w Europie Centralnej

W sobotę 29 marca na parkingu przed Europą Centralną przez cały dzień będą prezentować się lokalne zespoły muzyczne. Po godz. 18.00 lider zespołu Perfect, Grzegorz Markowski wręczy ogromny czek na 10 tys. zł prezesowi Fundacji „Biegamy z sercem”, za które dziewięcioro podopiecznych zabrzańskiego Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży wyjedzie w tym roku na upragnione wakacje. Od godz. 18.30 legendy polskiego rocka będą śpiewać swoje największe przeboje. Sobotnią część urodzin zamknie efektowny pokaz fajerwerków.

W niedzielę dalszy ciąg urodzinowych atrakcji. Początek o godz. 13.00. Europę Centralną odwiedzą m.in. uczestnicy programu „Europa da się lubić”: Conrado Moreno, Paolo Cozza, Kevin Aiston.

Punktualnie o godz. 14.00 do Europy Centralnej wjedzie gigantyczny urodzinowy tort. Będzie miał aż 10 metrów długości! Do jego spróbowania będzie namawiać gości znany kucharz Remigiusz Rączka, który wcześniej własnoręcznie udekoruje tort i stworzy na nim napis “I urodziny Europy Centralnej”.

O godz. 18.00 rozpocznie się koncert idolki młodego pokolenia, Sylwii Grzeszczak. Popularna piosenkarka obdarzona charyzmatycznym głosem zaśpiewa swoje hity znane z czołówek list przebojów.

R.

Komentarze

  1. szkoda tylko ze nie bylo zadnej informacji na ten temat,jestescie do bani!!!!!!!!!!!!!

    • Haha sama jestes do bani. Trzeba sie interesowac, a nie bzdury pisac. Zobacz kiedy bylo to napisane. Chyba wystarczajaco duzo czasu do przodu?