Wygraj bilet na Onyx Summer House [wyniki]

Wygraj bilet na Onyx Summer House [wyniki]

Przed nami wyjątkowe wydarzenie muzyczne pod hasłem Onyx Summer House. Impreza odbędzie się nad zalewem Nakło-Chechło 29 sierpnia, a przed publicznością zaprezentuje się potężna grupa znanych djów z Polski i zagranicy.

Onyx Summer House to szalone beach party połączone z dużą dawką najlepszej muzyki klubowej. Doskonali artyści i wyjątkowa sceneria składają się na ogromną popularność tego wydarzenia, które z każdą kolejną edycją przyciąga tysiące fanów muzyki elektronicznej. Tegoroczną edycję festiwalu uświetnią występy takich artystów jak Moguai, Westbam, Plastik Funk, Dr. Motte, Hardy Hard czy też Da Hool.

Impreza tradycyjnie odbędzie się nad brzegiem jeziora Nakło-Chechło, otoczonego lasem, który doskonale odcina miejsce imprezy od zgiełku zatłoczonego miasta. Ta lokalizacja ma też swoje zalety ze względu na łatwy dojazdy-znajduje się zaledwie ok. 3 km od trasy Gliwice – Tarnowskie Góry – Częstochowa.

Onyx Summer House odbędzie się niezależnie od pogody. Początek tego muzycznego wydarzenia zaplanowano o godz. 18.00. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.onyxsummerhouse.pl.

Wygraj bilet na imprezę

W pierwszej edycji konkursu do wygrania było pięć biletów na Onyx Summer House. Zadanie konkursowe polegało na odpowiedzi na pytanie „Ile scen przygotowano w ramach imprezy Onyx Summer House?”, dodatkowo należało uzasadnić dlaczego właśnie Ty masz pojechać na to wydarzenie.

Zwycięzcy:

Adrian Kampe
Monika Mordak
Paulina Żóraw
Tadeusz Groszek
Marcin Laksander

Onyx Summer House 2014, plakat