Wygraj bilet na Onyx Summer House – druga edycja konkursu [wyniki]

Wygraj bilet na Onyx Summer House – druga edycja konkursu [wyniki]

Przed nami wyjątkowe wydarzenie muzyczne pod hasłem Onyx Summer House. Impreza odbędzie się nad zalewem Nakło-Chechło 29 sierpnia, a przed publicznością zaprezentuje się potężna grupa znanych djów z Polski i zagranicy.

Onyx Summer House to szalone beach party połączone z dużą dawką najlepszej muzyki klubowej. Doskonali artyści i wyjątkowa sceneria składają się na ogromną popularność tego wydarzenia, które z każdą kolejną edycją przyciąga tysiące fanów muzyki elektronicznej. Tegoroczną edycję festiwalu uświetnią występy takich artystów jak Moguai, Westbam, Plastik Funk, Dr. Motte, Hardy Hard czy też Da Hool.

Impreza tradycyjnie odbędzie się nad brzegiem jeziora Nakło-Chechło, otoczonego lasem, który doskonale odcina miejsce imprezy od zgiełku zatłoczonego miasta. Ta lokalizacja ma też swoje zalety ze względu na łatwy dojazdy-znajduje się zaledwie ok. 3 km od trasy Gliwice – Tarnowskie Góry – Częstochowa.

Onyx Summer House odbędzie się niezależnie od pogody. Początek tego muzycznego wydarzenia zaplanowano o godz. 18.00. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.onyxsummerhouse.pl.

Wygraj bilet na imprezę

W drugiej edycji konkursu do wygrania było pięć biletów na Onyx Summer House. Zadanie konkursowe polegało na wymienieniu minimum pięciu artystów, którzy wystąpią podczas imprezy. Koniecznie należało również uzasadnić „dlaczego właśnie Ty masz pojechać na tę imprezę”.

Zwycięzcy:

Marta Lonska
Sebastian Całus
Jakub Wróblewski
Alicja Graca
Grzegorz Imbor

Onyx Summer House 2014, plakat