Pilchowice: Wójta poznamy za dwa tygodnie, konieczna dogrywka [wyniki]

Pilchowice: Wójta poznamy za dwa tygodnie, konieczna dogrywka [wyniki]
Od lewej: Maciej Gogulla, Joanna Kołoczek-Wybierek

Pierwsza tura wyborów nie przyniosła rozstrzygnięcia w wyborach Wójta Gminy Pilchowice. Na razie oficjalnie nie jest znany dokładny rozkład procentowy głosów, wstępnie jednak wiadomo, że za niespełna dwa tygodnie ponownie zmierzą się ze sobą Maciej Gogulla oraz obecna wójt Joanna Kołoczek-Wybierek.

Maciej Gogulla ma 37 lat, mieszka w Żernicy. Startuje z listy komitetu Siedem Sołectw Jedna Gmina. Do 2009 roku pracownik Starostwa Powiatowego w Gliwicach, kolejno jako referent, inspektor oraz kierownik referatu gospodarski nieruchomościami. W 2009 roku w wyniku otwartego konkursu objął stanowisko Biura Rady Miasta Katowice, zostając najmłodszym wśród wyższej kadry kierowniczej katowickiego magistratu. Ma wieloletnie doświadczenie samorządowe.

Joanna Kołoczek-Wybierek ma 46 lat, również mieszka w Żernicy. Startuje z listy KWW Zgoda i Przyszłość. Na stanowisko Wójta Gminy Pilchowice została wybrana w 2010 roku uzyskując wynik 63,58 proc. poparcia.

Druga tura wyborów odbędzie się w niedzielę 30 listopada.

Wstępne wyniki pierwszej tury głosowania:

 • Maciej Gogulla – 44 proc.
 • Joanna Kołoczek-Wybierek – 39 proc.
 • Piotr Ciupke – 16 proc.

Frekwencja w wyborach samorządowych na terenie gminy wyniosła: 54,33 proc.

RM

Komentarze

 1. czytając wszędzie wypociny p.Ani jak i kilku innych nasuwają mi sie pewne spostrzeżenia:
  1. 30% głosów JKW to ludzie inteligentni,wyrozumiali,mądrzy itd
  2. 40% + 16% p.Ciupke to pijacy glosujący za wódkę alkoholicy,narkomani i inna swołocz niezdolna do samodzielnego myślenia
  3. ponad 60% p.Ramsa to również idioci glosujący na mafiosa który chce poszerzać swoje lenna do prezydenta kraju włącznie:D oby nie z pomocą Putina:D
  4. p.Gogula wraz z Chuckiem Norrisem wystraszyli się majestatu JKW i spod drzwi uciekli od debaty a na spotkaniu ze strażakami był jego
  sobowtór.
  5. w całym kraju gdzie wójtowie w cuglach wygrywaja pierwsze tury to nic nie robią a w Pilchowicach tytan pracy i człowiek pokoju z gałązką oliwna za pasem jest strasznie prześladowany
  Proszę Państwa….to nie MATRIX!!!:D…czekam na dalsze bajki p.Ani:D…do niedzieli:D

 2. Dlaczego w innych gminach wybory przebiegły spokojnie a w Pilchowicach kampania jest tak agresywna? Tyle nienawiści,wzajemnego oskarżania,każdy z nas ma przyjaciół i wrogów,wszystkim nie dogodzisz.Czasem wygląda to tak jak zachowanie dzieci w piaskownicy.A jeżeli w gminie jest tak idealnie to dlaczego jest tylu przeciwników Pani wójt ? ,może powinna zmienić swoich doradców,przyjrzeć się swoim pracownikom którzy niejednokrotnie wykazują się lekceważeniem interesanta.Mam nadzieję że nowi radni wniosą coś nowego,bardziej będą dbali o swoich wyborców (bo po to zostali wybrani) a nie tylko przytakiwali.Czy wybory wygra lepszy? o tym się przekonamy w ciągu następnych 4 lat.

  • Czy Pilchowice będą „knurowskim lennem politycznym”

   Po debacie zaczęłam moi drodzy przyglądać się sztabowi wyborczemu Pana Gogulli i jego karierze. Natchnęła mnie ta historia, wręcz baśniowa, że mam ochotę opowiedzieć wam pewną baśń, czy z happy endem to będzie od Was zależało.
   Pewnego razu w księstwie Pilchowice urodził się młodzieniec szlachetnego rodu(tata był radnym gminnym) a na imię miał Maciej z rodu Gogulla. Chłopiec ten dorastał w arystokratycznym gronie i jak osiągnął odpowiednie wykształcenie dotał posadę w Cesarstwie (Starostwo Powiatowe w Gliwicach) Poznał tam księżną z królewskiego rodu Ramsów Judytę, którą brat Król Knurowiski Adam być może polecił i wprosił na dwór Cesarski. Maciej o dziwo szybko dostał jak na swój wiek urzędnicze stanowisko choć młody był i nie doświadczony, wielu innych z plebsu bardziej doświadczonych stanowiska nie dostało, ludzie mówią że przez brak szlacheckiej krwi, której Maciejowi nie brakowało.
   Maciej szybko się piął w hierarchii szlachecko urzędniczej i szybciutko go w poselstwo odesłano do
   Katowic Potężnego imperium na wschodzie, gdzie Maciej szybko zrobił karierę i osiągnął jeden z najwyższych tytułów jakie młodzi ludzie mogą dostać (kierownik). Wielu Szlachcin katowicki przecierało oczy ze zdumienia- taki młody, niedoświadczony a pnie się wysoko. Plebs zastanawiał się też ze zdziwieniem, jakim cudem. Wiele dzieci walczy o stanowiska po 5 lat, żeby zdobyć pracę w urzędzie, a wielu pracowników czeka po 10 – 20 lat żeby zostać kierownikiem, a tu około 35 letni młodzianin jest już katowickim Charlemagne.
   Nasz Charlemagne w roku Anno Domini 2014 powraca do Księstwa Pilchowice przy wsparciu obcego sąsiedniego rodu Ramsów by podbić demokratycznie naszą gminę. Król Adam wysyła wsparcie w postaci swojej siostry Judyty by pomogła Maciejowi dzielnie walczyć z aktualną władczynią Joanną, która zastała naszą gminę drewnianą a zostawia murowaną. Judyta ma pilnować księcia Maćka w roszczeniach do tronu naszego skromnego księstewka Pilchowice. Nawet Król Adam wysłał swojego syna księcia Dawida, do zabezpieczenia Cesarstwa jakbyśmy nazwali Starostwo Powiatowe w Gliwach, żeby mieć większy wpływ na to co się dzieje w świecie szlacheckim(czytaj politycznym) który nie jest dla nas plebsu. Książę Maciek tak mocno walczy, że pozyskał silnego czarnego (od piaru) rycerza Piotra z rodu Ciupke, który miał zrobić za niego robotę, tą czarną, Dzielny rycerz wziął na swój korpus oszczerstwa i pomówienia, ale liczy że po zwycięstwie, Maćko nie zapomni o jego heroiźmie.
   Zbliżając się ku końcowi powiem Wam moi drodzy i tak oto dynastia Ramsów wraz z rodem Gogullów i wygrała pierwszą bitwę o Nasze Pilchowice, Wilczą, Leboszowice, Żernicę (choć tam się wykrwawiła) oraz Stanicę. Jak wiemy Księżna obecnie panująca za wszelką cenę ma być zdetronizowana, nawet lud podburzają, bo wiadomo nie dla ludu kiełbasa, a oni nadal planują i planują…
   Tak więc moi drodzy trochę bajkowo chcę Was zaprosić do refleksji czy lepiej nie będzie jak Naszą gminą będzie rządzić ktoś kogo znamy już od dawna, kto naszą krainę zmienia buduje może nie jak Kazimierz (od drewnianej do murowanej gminy) Czyli Księżna Kołoczek. Czy ktoś kto zjawił się z obczyzny, czyli Książę Maciek wraz z najeźdźcami Ramsami.

   P.S Jeżeli kogoś uraziłam to przepraszam, osoby i ich nazwiska są publiczne, co do scenariusza bajki jest on fantastyczo- realistyczny. Na pewno nie surrealistyczny.
   Pozdrawiam Mama Anna.

   • Pani Anno po pierwsze zapomniała Pani o Kuźni i Nieborowicach – jak na wiernego sługę JKW to nie do wybaczenia….
    Po drugie: nie przypominam sobie żeby Pilchowice przed 4 laty były tak zapuszczone, żeby przyrównywać jaśnie Joanne do Kazimierza Wielkiego – z tego co wiem w kadencji JKW nie powstała ani jeden dzień metr kanalizacji, a oczyszczalnia nie rozwinęła się ani o ciut….
    Nazywać faceta przed czterdziestka młodzianinem – niech Pani wybaczy to już lekka przesada… (gdyby był policjantem to by już nabył prawa emerytalne, a gdyby zasilał stan górniczy to też by już długo nie fedrował…)
    z obczyzny to może być pani Kołoczek – która mieszka w Bargłówce (gmina Sośnicowice)
    Gogulla mieszkał i mieszka w gm. Pilchowice – przeprowadziła sie z Nieborowic do Żernicy – dla pani informacji nie przybył z obczyzny (ale skąd pani to ma wiedzieć, skoro wg pani wiedzy gmina Pilchowice skł. się z 5 sołectw a nie siedmiu).
    A pani Kołoczek nie znamy tak długo… 4 lata. Fakt – próbuje nam zaleźć za skórę jak tatuaż serwując nam swe oblicze we wszystkich mediach gminnych, prasie (strona w gazetce bez zdjęcia Kołoczek to strona zmarnowana), a po przegranej pierwszej turze zintensyfikowała swoją nachalność atakując nas nawet pod kościołami (jakby nie zauważając, że jest to miejsce gdzie chcemy się spotkać z Bogiem a nie z nią!!!!) no ale najbardziej znamy ją z WIZYTY CBA w Pilchowicach (kontrola wykazywała pogwałcenie przepisów prawa zamówień publicznych i prawa budowlanego przy inwestycji gminnej) i SPRAW PROKURATORSKICH które się toczą z udziałem gminy….

    Mam nadzieje, że Gogulli z tej strony nie poznamy…
    Biorąc pod uwagę na jego opanowanie, doświadczenie w samorządzie, wykształcenie, znajomość prawa i poszanowanie dla innych mogę spokojnie patrzeć w przyszłość …

    • Zeby być na emeryturze musiałby pracować od 20 roku życia On jest zbyt szlachecki żeby w tym wieku chwycić się etatowej pracy, wielu ludzi u Nas patrzy na dzieci które mając 25 – 30 lat nie umieją znaleźć pracy a rodziny wypruwały flaki żeby studia sfinansować, ale Pan Gogulla urodził się pod szczęśliwą gwiazdą i z wszystkim ma super mieć po 30 latach już dom, sorry ale wielu ludzi młodych żyje na kredytach i ma małe mieszkanka, albo nadal mieszka w rodzinnych domach. Taka prawda, bo wielu nie ma szlachetnej niebieskiej krwi(politycznej) jak Pan Gogulla.

 3. A od kiedy to zaprasza się kontrkandydata za pomocą wpisu na faceboku na swoim profilu ? Pani celebrytka chyba zbyt uległa nowoczesnym mediom.

  • jest udokumentowane że dostał maila i nie piszcie głupot że przez facebooka. Dostał zawiadomienie i na nie nie przyszedł a wszystkim gada że nic o tym nie wie.
   Jeszcze go nie wybrali a już kłamie i wciska ludziom kity. Macie swojego nowego wójta naobiecuje wam kokosów a nic z tego nie wyjdzie.

  • Co taki ciemny jestes fb byl zaproszeniem dla mieszkancow a emeil dla Psna Gogulli natomiast pelnomocnik dostala zaproszenie 21.11.14 do rak własnych.

 4. A jednak ma się odbyć debata! Tylko Pan Gogulla podobno stchórzył!

 5. myslę że pracownicy u.g po nocnych spotkaniach komitetu Macieja trzęsą się mówi sie o wymianie sekretarza kierowników IRG dyplomach uczelni. słaba kadrowa tak za niejollaność niech leca głowy

 6. A JA MAM NADZIEJE ZE BLONDI ODPADNIE I TO SIE JEJ NALEŻY. A MACIEJ ZROBI PORZĄDEK I WPROWADZI ŚWIEŻOŚĆ

  • ..możliwe, że Pan Gogulla zrobi porządek w Gminie ale najpierw musi wygrać II turę, a wszystko może się wydarzyć, szczególnie jak tłumnie uderzy do wyborów elektorat 60+

 7. Czyli facet nigdy nie pracował w uczciwej pracy. Całe życie urzędnik. To go dyskwalifikuje.

 8. tak naprawdę nie chodzi o to czy Pan Maciej Gogulla się nadaje bo o tym przekonamy się obserwując jego pracę ale o to czy Pani Joanna Wybierek swoją pracą zasłużyła na przedłużenie umowy w firmie Gmina Pilchowice. W mojej ocenie nie zasłużyła i Wszyscy wiemy doskonale dlaczego więc jako jeden z jej pracodawców zwolnię Ją z zajmowanego stanowiska powierzając je kolejnej osobie, której dokładnie będę patrzył na ręce przez całą kadencję. Panie Macieju proszę pamiętać, że to umowa na czas określony i że z Suweren (Społeczeństwo) widzi!!! a nie tylko patrzy.

  • Bo tak naprawdę przeciwnikom Pani wójt chodzi tylko o jej obalenie… i nie liczy się to, kto będzie rządził przez 4 kolejne lata Gminą….Lepiej zaczynać wszystko od początku, niż kontynuować to, co się zaczęło…Ale każdy ma swoje zdanie… o wyniku zdecydujemy 30.11! Głosujcie tak, żeby potem nie żałować!

 9. Olewaj, jak jesteś ślepy. Pierwsza gazeta z kłamstwami i oszczerstwami szkalująca panią Wójt trafiła do mieszkańców gminy z ulotkami pana gospodarza nie polityka. Dlaczego zatem się na nich nie podpisał? Bo … trzeba odwrócić uwagę od prawdziwego autora. Fenomenem jest, że pan kandydat mieszkańców mimo, że jest taki ekstra nie otrzymał poparcia w swojej Żernicy (bo za dobrze go znają?) ale jeszcze lepsze jest, ze pan gospodarz nie polityk w Pilchowicach je otrzymał – MIESZKAŃCY, zanim kogoś wybierzecie, nie udawajcie ślepych, WŁĄCZCIE MYŚLENIE!!!

 10. mieszkanka Wilczy

  Skoro Pan Maciej jest tak dobry, to dlaczego nie przeszedł na radnego Gminy Pilchowice?

 11. Ten co dużo robi to go biczem a ten co nic nie robi to go niczym takie jest przysłowie.

 12. śledząca sytuację

  a czy będzie druga tura wyborów? prawdopodobnie pani wójt zrezygnowała. w Pilchowicach od wczoraj jest o tym bardzo głośno

 13. Czy walka wyborcza polegająca na kłamstwach, oszczerstwach i niszczeniu dobrego imienia obecnej Pani Wójt gwarantuje dobre rządzenie Gminą? Ten człowiek już na wstępie pokazał jaki metody preferuje. Nie ma odwagi podpisać się pod tymi oszczerstwami i na tym buduje swój gabinet i autorytet, HAŃBA! Patrzcie za kim idziecie… bo takie będą rządy, jaki ich początek już na wstępie widzicie.

  • Precz z Paniom WÓJT za dużo pomieszała

  • Rozumiem ze 777 ma dowody na to Co pisze ? I przedstawi je wszystkim ? W przeciwnym razie komentarz to oszczerstwa i pomowienia nadajace sie tylko do olania co niniejszym czynie :)

 14. Panie Maćku gratulacje i powodzenia w drugiej turze. Czas na zmiany w gminie i czas zadbać o nasze 7 sołectw.Może uda się powrócic do tradycyjnych obchodow imprez takich jak dozynki festyny odpustowe oraz zrobic wiele dla sportu bo nasza pani wojt to olała

  • Tak – imprezy i festyny to podstawa! Robi się je – jest źle, bo za dużo kasy się na to wydaje, nie robi się – też źle…. ludzie zastanówcie się, co piszecie!

 15. Jak mówi przysłowie TEN CO DUŻO ROBI TO GO BICZEM A TEN CO NIC NIE ROBI TO GO NICZYM

 16. pan Maciek nie ma żadnych osiągnięć bo jako referent to co on mógł zdziałać, jedyne co mu wychodzi to szkalowanie innych i brak odwagi by się pod tym podpisać, ohyda !

  • Muchomor widze ze straszny masz kompleks wobec tego kandydata. Z jego strony internetowej wiem ze jest w wyzszej kadrze urzedniczej. Ale najwyrazniej prawde masz gdzies-jest Ci lepiej kiedy uzywasz slow ohyda i referent bez zadnych argumentow oraz bez oparcia w prawdzie. Poza tym codziennie jestes tu z nowym komentarzem. Polecam Ci masc na bol du*y ;)

 17. mieszkanka wilczy

  powinni zrobić debatę i niech pan Maciek pochwali się swoimi osiągnięciami, bo obiecywać można dużo, ale gorzej już potem ze spełnianiem tych obietnic….

  • To debata sie odbyła tylko Pan Gogulla zdezerterował. To jest postawa wójta 1 gmina 7 sołectw

 18. Pani wójt przegrywa ponieważ panowie byli dogadani już dawno a to że siostra pana prezydenta RAMSA jest pełnomocnikiem KOMITETU pana Goguli to nie przypadek pomoc idzie z KNUROWA trzech facetów chce podziękować p. WÓJT na koniec powiem że pani Judyta RAMS GROCH będzie SEKRETARZEM gminy p.RAMS UKŁADA SWOJĄ RODZINĘ W WASZEJ GMINIE GRATULACJE DLA RAMSA

 19. śledząca sytuację

  hej hej znów nie chwalcie że pani wójt ubrała strażaków bo szkolnictwo w którym pracowała to tępiła w naszej gminie jakby nie wiedziała z czym się to przysłowiooi je

 20. Te buty i mundury to chyba tylko na wilczy jak i auto zeby szpanowali na festynach

 21. Pani Monika na pewno mieszkanka Żernicy,w samych superlatywach opisuje p.wójt(już nie długo),ja mam odmienne zdanie ,z całego serca kibicujemy Maćkowi i wszyscy będziemy na niego głosować na człowieka z klasą ,taktem i dużą wiedzą mimo tak młodego wieku.

 22. mieszkanka wilczy

  Ja tylko czekam az ktos wreszcie zajmie sie gminą drogą pilchowice – wilcza i nam nadzieje ze nastąpi to zanim moj smochod sie rozleci :P

  • Święta racja też dziennie jeżdżę ,droga fatalna nawet ludzie ,którzy przemierzają tę drogę narzekają . Nie wspominając o skrzyżowaniu wyjazd z wilczy widoczność jest ograniczona przez barierkę a bezpieczny wyjazd z pilchowic nie umożliwiają samochody osobowe i ciężarowe , które stoją na parkingu centralnie wzdłuż drogi widoczność wtedy bardzo ograniczona . Ale nasi radni sobie przypominają o tym dopiero przed wyborami obiecują się dostaną i sprawa skrzyżowania umiera śmiercią kliniczną by przed następnymi wyborami ją wybudzić i tak już jest kilka kadencji.

  • dokładnie ta droga to TRAGEDIA —dobrze napisałaś

  • Zapytaj Krywaldzkiego i Krystiana Gogulle co zrobili z dofinansowaniem na drogi to bylo ich rozdanie unijne.

 23. wynik wyborów pokazuje jak pani wójt w ciągu czterech lat potrafiła zantagonizować gminne społeczeństwo…a to znaczy że nie jest dobrym gospodarzem…i tyle…gdyby bylo inaczej wygrała by w cuglach pierwszą turę…skłóciła społeczeństwo gminne i to widać na każdym kroku ….strach się bać co może być gdy damy jej rządzić jeszcze cztery lata…pewnie wielu nie zna pana Goguli ale poszli do wyborów tylko by nie wygrała pani Kołoczek i to pokazuje że czas na zmianę

 24. 30.11.2014 r. zadecydują wyborycy!

 25. Bardzo mi się podoba wypowiedź Pani Moniki, na temat OSP bo sama pamiętam, jak było przed 4 latami, jeden mundur na 10 osób, już nie wspomnę o butach, a teraz każdy ma swój mundur, buty, a wszystko to z atestami. Jeżeli nie widzicie ile Pani Wójt zrobiła, to coś z wami nie tak, każdy popełnia błędy. Nie mam nić do Pana Maćka i uważam, że również będzie dobrym Wójtem, ale 4 lata to za mało, mówicie, że pani Wójt dokończyła zadania poprzedniego Wójta, a za 4 lata powiecie to samo o Panu Maćku, bo również dokończy inwestycje zaplanowanie przez obecna Panią Wójt.

 26. Bez sensu są te drugie tury. Generuje to tylko ogromne koszta. Jeśli ktoś wygrywa to powinien zostawać prezydentem, burmistrzem, wójtem etc. Pieniądze wywalone na organizację II tury można by za pewnie wykorzystać inaczej z pożytkiem dla społeczeństwa.

 27. bo jest cienki

 28. pytanie ?

 29. Jeśli Pan Maciek taki fachowiec to czemu nie otrzymał awansu w Katowicach lub w Gliwicach.

 30. Jeżeli ktoś pyta co zrobiła pani wójt przez ostatnie 4 lata to niech otworzy oczy i się rozejrzy!!! Fundusze unijne wykorzystuje dosłownie na wszytko co idzie !!!! Powstają boiska orliki, w prawie każdym sołectwie, mamy nowe drogi!!!! i to naprawde sporo, a o te targowisko do którego się tak wszyscy przyczepiają to nie była jej samodzielna decyzja, pytała mieszkańców co na ten temat myślą, wtedy każdy ją poparł !
  Nie wspomnie ile zrobiła, aby odnowić nasze kluby i świetlice! Dworek w Żernicy cudo, a na Wilczej to samo, piękny już jest a co dopiero jak skończą.
  Dożynki to były wojewódzkie a nie powiatowe ;) to zaszczyt, że ktoś nas docenia wiadomo nic za darmo i trzeba było w to włożyć pieniądze, i faktycznie podziękowania były długie, ale niestety konieczne, cóż zrobić tak wygląda polityka, ale watpie, żeby pani wójt miała wpływ na długość podziekowań!
  A co najważniejsze ona rzeczywiście dba o mieszkańców, ludzie pomyślcie ile ona zrobiła dla OSP w naszych wioskach, nigdy nikt nie wie kiedy ktoś będzie potrzebował pomocy straży, a dzięki jej staraniom mamy najlepsze wyposażenie w okolicy. Ci ludzie są najlepsi ryzykując własne życie pomagają innym, a pani wójt zadbała aby mogli to robić w jak najbezpieczniejszych warunkach.
  Bardzo jej za to wszystko dziękuje, bo żaden wójt nie zrobił tyle dobrego przez 4 lata co ta kobieta.

  • Tak pani Moniko tylko strażacy z stanicy maja obiecywane aparaty powietrzne od czterych lat i niedostali nic a jest to sprawa priorytetowa. A zreszta tak jak pani pisze Wilcza Źernica Pilchowice a stanica juź sie nieliczy

  • Tylko k… z Pilchowic czy Wilczej na ulicę Rybnicka wyjeżdża się z sercem na ramieniu i nic się z tym nie robi, pomimo zwracania uwagi przez mieszkańców. W Rybniku – Ochojcu czy Golejowie przez tą samą drogę są krzyżowania z światłami mimo ze z bocznych dróg 100 razy mniej samochodów wyjeżdża.

   • mieszkanka wilczy

    Ulica Rybnicka o ile mi wiadomo jest drogą krajową i nie leży w gestii gminy…. żeby coś komentować to trzeba mieć najpierw trochę pojęcia….

    • I co z tego że jest drogą krajową. Wójt któremu zależy na mieszkańcach, umie zrobić porządek w gminie i z drogami krajowymi, tym bardziej że w tym przypadku koszt zrobienia chociażby świateł nie musiał by ponosić gmina albo przynajmniej nie w całości ale cóż, skoro ma takich mieszkańców że uważają że to winna innych nie władz lokalnych to gratulacje, nic tylko być wójtem i zwalać winę na wszystkich innych a mieszkańcy w to uwierzą.

     • Za to Pan Wszechmocny Gogulla załatwi Wam wszystko i w Gminie pewnie i autostradę wybudują!

  • Tak to jest prawda

 31. wielbiciel celebeytki wojtowej

  Nie trzeba występować w telewizyjnych realety show by być celebrytą, wystarczy zostać wójtem w gminie pilchowice brać miesięczą pensję 13000z !!!!! a ludzi ściemniać,i zalewać piwem i procentowym miodem. Ale pani wielebna i najbardziej wytapetowana zapomina o swoich mieszkańcach traktując urząd jako oko kamery w dobrej stacji telewizyjnej.
  Mam nadzieje że nie wygra wyborów, bo pewnie wybuduje za gminą wielki hotel SPA dla siebie żeby zaostrzędzić na paliwie. Tak właśnie będędzie wyglądała kolejna kadęcja jak wygra, hasłem przewodnim „ciąć koszty” ;)

  • do "wielbiciela"

   Wiejski trollu. Pisz konkrety i nie kłam. Szkoda, że nie możesz się podpisać imieniem i nazwiskiem – wtedy siedziałbyś cicho jak mysz pod miotłą. Pod nazwiskiem nagle by ci się otworzyło, jak paskudnie kłamiesz i siejesz ferment. Skąd tacy ludzie się biorą? Kłamliwi oszczercy.

 32. Jakie Pani Wójt poczyniła unijne inwestycje?? bo chyba raczej jestem nie w temacie ;) Dożynki powiatowe, gdzie przez ponad 3 godziny trwały podziękowanie i podlizywanie się władzom i politykom… a może brak ogrzewania w przedszkolu w Pilchowicach, które włączono dopiero w listopadzie… a może sztandar… puste targowisko… czy może jeszcze o czymś zapomniałam…

 33. Maciek włazi z butami w życie innych, ohyda, i do tego taki wredny, referent ma być wójtem? w głowach się przewraca

  • Nie podszywaj się pode mnie, ja jestem zwolennikiem Macieja Gogulli. A obecna wójt: cóż za kiełbasę wyborczą w postaci imprez organizowanych za pieniądze gminy można wielu skaptować!

  • Żeby Wam gumka w majtkach nie pekla ze zlosci :P Widze, ze nie wytrzymujece napięcia związanego z faktem, iż Wasza Caryca przegrala w pierwszej turze :P Od razu z Was wyłazi prawdziwy charakterek :P

 34. Obecna Wójt zrobiła to co obiecywała 4 lata temu i jeszcze wiele innych dobrych rzeczy.
  Jest kompetentną osobą na tym stanowisku, która doprowadziła gminę do jednej z najlepiej inwestującej unijne pieniądze.
  Głosuj na Joannę Kołoczek-Wybierek

 35. A ja mam nadzieję że będzie nowy :) ! Brawo Maciek – pokazałeś klasę !

 36. Maciej, powodzenia! Prowadzisz kampanię z klasą i tak też wygrasz!!!!

 37. Maciek , Knurów jest za Tobą!!

 38. mam nadzieje, że będzie ten sam wójt co do tej pory !!! :)