Nowa komercyjna sala poporodowa w knurowskim Szpitalu

Nowa komercyjna sala poporodowa w knurowskim Szpitalu
fot. komercyjna sala poporodowaFoto: Szpital Miejski w Knurowie

Oddział Położniczo-Ginekologiczny w Szpitalu Miejskim w Knurowie w swojej historii  uzyskał prestiżowy tytuł  „Szpitala Przyjaznego Dziecku” nadawany przez WHO i UNICEF oraz zdobył uznanie fundacji„Rodzić po ludzku” jako jeden z najlepszych i godnych polecenia.

Oddział położniczy zmienił się na przełomie lat, jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla mam oraz nowo narodzonych maluszków. Kolejnym udogodnieniem jakie oferuje knurowski Szpital jest nowa komercyjna, jednoosobowa sala z pełnym węzłem sanitarnym dla mam po porodzie. Może na niej przebywać przez całą dobą również osoba towarzysząca. Trzeba przyznać, że jak na warunki szpitalne sala wygląda imponująco i z całą pewnością pierwsze chwile spędzone z dzieckiem w takim miejscu będą przyjemniejsze.

IMG_0170

IMG_0177

fot. komercyjna sala poporodowa

fot. komercyjna sala poporodowa

Redakcja.


Źródło: Szpital Miejski w Knurowie

Komentarze

  1. W naszym kraju nie rodzi się po ludzku. W Knurowie tez rodziłam i niestety daleko było od wypasu :O]. Musieli by zwolnić parę osób a innym dopłać. Nieliczny personel z empatią i powołaniem. Po cesarce brak pomocy, umycia. NIC. Leżysz i czekasz aż się to skończy i wyjdziesz do domu. A jeszcze badanie na do widzenia w towarzystwie wszystkich lekarzy i lewatywa dla Twojego dobra. Zimna kaszka i obietnica NIGDY więcej nawet za 500+.

  2. a ile to kosztuje?