Pogorzelisko przy ul. Słoniny w Knurowie

Pogorzelisko przy ul. Słoniny w Knurowie

Od pożaru budynku gospodarczego przy ulicy Słoniny minęło już kilka tygodnia, jednak do dnia dzisiejszego pogorzelisko po nim nie zostało uprzątnięte.

W tej sprawie  Radny  Marek Sanecznik skierował 9 września  pismo  do Prezydenta Miasta Knurów prosząc o natychmiastową interwencję. Słusznie wskazał, iż teren jest nie uprzątnięty, nie zlikwidowano gruzowiska po skutkach pożaru oraz nie zabezpieczono nadpalonego dachu.

W treści korespondencji czytamy również :

” …Teren ten został zabezpieczony jedynie taśmą, co moim zdaniem nie zabezpiecza skutecznie i zagraża zdrowiu i życiu mieszkańców, w tym bawiącym się tam dzieci. Z moich informacji wynika, iż budynek ten nie zostanie w tym roku odbudowany, co spowoduje brak możliwości składowania opału na zimę mieszkającym tam lokatorom….”

Redakcja.

 


Komentarze

 1. Współczuję Prezydentowi, że ma takiego radnego, który zamiast przekazać swoje uwagi w formie bezpośredniej, robi zamieszanie medialne. Nie jestem nawet ciekawy wyboru tej formy współpracy z Prezydentem. Wolę nie wiedzieć.

  • A ja jestem nie zadowolony, z naszego prezydenta, którego kompletnie nic nie obchodzi nie ważne w jaki sposób próbuje się do niego podejdź. Nic dziwnego, ze radny przestaje już tracić siły.

  • ” Górnik ” trochę dziwny jesteś ze swym poglądem , przecież wy sami ” górnicy” zamiast w formie bezpośredniej przekazywać uwagi ministrowi przemysłu , jeździcie albo do Katowic albo do Warszawy aby robić rozpierduchę i zamieszanie medialne . Jak to było ? kto jest bez winy niech pierwszy piźnie kamieniem ;) . Wiele spraw po zamieszaniu medialnym w telewizji czy internecie nagle ruszało z miejsca , np. wycofanie się z podwyżek dla urzędników , przygotowywanych prze PiS ,

 2. tobi co nic nie robi

  Co ma prezydent do tego sami sobie uprzątnijcie.

 3. mieszkaniec III kolonii

  Ciekawe czy prezydent zdarzy sprawę rozwiązać do końca swojej kadencji, bo szczerze w to wątpię.