Jesienne metamorfozy z Leroy Merlin przy Rybnickiej

Jesienne metamorfozy z Leroy Merlin przy Rybnickiej

Już na początku września 2016 we wszystkich sklepach Leroy Merlin pojawiły się produkty do dekoracji i wyposażenia domu z nowej, jesiennej kolekcji w najmodniejszych kolorach i wzorach sezonu; lampy, tkaniny, dywany, poduszki, tapety, farby i masy dekoracyjne  oraz wiele innych użytecznych przedmiotów.

02
Nie trzeba zmieniać całego wystroju wnętrza, podobnie jak nie warto wymieniać całej zawartości szafy, aby podążać za trendami i przygotować się do długich zimowych wieczorów. Wystarczy kilka dekoracyjnych przedmiotów; nastrojowa lampa stojąca, wielobarwne poduszki w

Nie trzeba zmieniać całego wystroju wnętrza, podobnie jak nie warto wymieniać całej zawartości szafy, aby podążać za trendami i przygotować się do długich zimowych wieczorów. Wystarczy kilka dekoracyjnych przedmiotów; nastrojowa lampa stojąca, wielobarwne poduszki w geometryczne lub roślinne wzory,dywan o zdecydowanej kolorystyce, aby odświeżyć wygląd domu i nadać mu nowy „look”. A dla tych, którzy nie obawiają się eksperymentów i odważnie podążają za modą Leroy Merlin przy ul. Rybnickiej 211 proponuje domowe sprzęty, efekty dekoracyjne na ścianę, trójwymiarowe glazury i gresy w nowej, kolorowej odsłonie.

Proponowana przez Leroy Merlin jesienna paleta barw jest dojrzała i wysublimowana; dominują lubiane przez wszystkich kolory ziemi w nieograniczonych wariacjach, odcieniach i subtelnych niuansach, różne odcienie szarości, głębokie, nasycone czerwienie symbolizujące ciepło oraz dawno niewidziana zimna zieleń, która ma szansę stać się przebojem sezonu.

Klientom, którzy staną przed trudnym dla siebie wyborem przedmiotów do dekoracji domu, jaki daje szeroka gama produktów jesiennej kolekcji, naprzeciw wyszedł sklep Leroy Merlin przy ul. Rybnickiej 211. 15 października w godzinach od 10.00 do 18.00 pani Marta Gaszka z firmy Gamart Projekt, pomoże klientom sklepu w aranżowaniu ich wnętrz, doradzi przy doborze materiałów i kolorystyki na dziale dekoracji.

Na szczególną uwagę w jesiennej kolekcji zasługuje nowa linia produktów do oświetlenia domu. W jej skład wchodzą oryginalne lampy, plafony, abażury,oprawy i oczywiście nowoczesne, energooszczędne źródła światła pozwalające niemal dowolnie kreować przestrzeń.

01

Kolekcja trafia w gust każdego klienta. Dla zwolenników nowoczesnej formy oświetlenia, źródło światła może być nie widoczne dla oka, a jedynie jego strumień, tworzący iluzje przestrzenne i wizualne. Dla amatorów klasyki Leroy Merlin proponuje nie tylko tradycyjne lampy, ale kompleksową ofertę źródeł światła utrzymaną w różnej stylistyce i pasujące do wnętrz w stylu klasycznym, industrialnym, skandynawskim czy tradycyjnym. Sklep Leroy Merlin przy ul. Rybnickiej 211 przygotował dla swoich klientów specjalne testery i tablice edukacyjne, które pomogą w wyborze właściwego do potrzeb źródła światła. Fachowych porad udzielają także pracownicy działu oświetlenie.

Możliwości jakie daje sklep Leroy Merlin z pewnością ułatwią stworzenie zupełnie nowego wystroju wnętrza, bazując na oryginalnych w swojej formie oraz barwie produktach z najnowszej jesiennej kolekcji artykułów do dekoracji wnętrz.

Redakcja.