Rusza mikołajkowy turniej szachowy dla dzieci

Rusza mikołajkowy turniej szachowy dla dzieci

W sobotę (3 grudnia) zostanie rozegrany XV Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci. Trwają zapisy.

Młodzi szachiści zmierzą się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 (budynek Szkoły Podstawowej nr 12) na osiedlu Kopernika w Gliwicach. Zawody zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10, 13 i 16. Turniej rozpocznie się o godz. 10.00, zakończy około godz. 16.00.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 1 grudnia na adres e-mail: jkocela@op.pl  lub poprzez stronę serwisu www.chessarbiter.com. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, nazwę klubu (przedszkola, szkoły) oraz określić kategorię szachową. Organizator podaje, że w przypadku zmiany grupy wiekowej młodszej na starszą należy zaznaczyć ten fakt w zgłoszeniu. Kierownikiem turnieju jest Jarosław Kocela (tel. 603-706-117).

Organizatorem wydarzenia jest Sekcja Szachowa Klubu Środowiskowego AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy wsparciu Miasta Gliwice, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 i Rady Osiedla Kopernika. Szczegółowych informacji o turnieju udziela sekretariat klubowy AZS-u pod numerem telefonicznym 32 231-86-07.

Redakcja.


Źródło: UM Gliwice