Sylwester na pl. Krakowskim. Co się będzie działo?

Sylwester na pl. Krakowskim. Co się będzie działo?
Fot. UM Gliwice

31 grudnia tradycyjnie pożegnamy stary rok podczas imprezy sylwestrowej pod gwiazdami. W tym roku zabawę rozkręci DJ Roman Rogowiecki, a na scenie wystąpi teatr ruchu Ocelot. Start punktualnie o godz. 23.00.

Za stronę muzyczną imprezy będzie odpowiadał Roman Rogowiecki, dziennikarz i wieloletni prezenter Polskiego Radia. Przeprowadził wiele wywiadów z gwiazdami muzyki rockowej, m.in. Carlosem Santaną, Davidem Gilmourem, Davidem Bowiem, Slashem. Organizował także koncerty, np. Nicka Cave’a i zespołu The Corrs. Jego wiedza i doświadczenie gwarantują, że nowy rok powitamy przy dobrej muzyce.

Na scenie na pl. Krakowskim wystąpią także artyści teatru ruchu Ocelot ze Złotoryi. O północy odbędzie się bardzo widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Zabawa potrwa do godz. 2.00. Organizatorem powitania nowego roku pod gwiazdami jest Miasto Gliwice.
 bez_tytulu_4
Redakcja.

Źródło: UM Gliwice

Komentarze

  1. A co Knurow przygotował na Sylwestra?

    • Zapewne jak zwykle nic. Skoro włodarze nie potrafią dopilnować, aby w terminie zostały wykonane inwestycje miejskue to co dopiero myśleć o jakiś zabawach sylwestrowych.

  2. będzie występował Sobierajski??