Konkurs fotograficzny #FotoKnurów

Konkurs fotograficzny #FotoKnurów
 Urząd Miasta Knurów serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „#FotoKnurów”.

Celem konkursu jest promocja miasta poprzez sportretowanie najciekawszych miejsc i wydarzeń w życiu społeczności lokalnej Knurowa, a także dobra zabawa uczestników.

Jego zasady przewidują wykonanie zdjęć w trzech sezonach określonych jako zima, wiosna oraz lato. Przesłane prace powinny swoją tematyką dotyczyć takich obszarów jak, przyroda, pejzaż miejski, ciekawe miejsca w mieście, aktywność społeczna, czy akcenty Knurowa poza granicami miasta.

Zdjęcia uczestników, nie tylko tych którzy zajmą czołowe miejsca w konkursie, mogą być umieszczone w materiałach promocyjnych miasta, takich jak np., album, foldery czy informatory.

Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs fotograficzny #FotoKnurów”, należy przesyłać do Urzędu Miasta Knurów, w odrębnych terminach dla poszczególnych sezonów:

a) sezon zima: do dnia 31 marca 2017 r. do godz. 13.00,
b) sezon wiosna: do dnia 30 czerwca 2017 r. do godz. 13.00,
c) sezon lato: do dnia 29 września 2017 r. do godz. 13.00.

Nagrodą dla laureata Konkursu w każdym z sezonów będzie nagroda pieniężna w wysokości 350 zł zł brutto, natomiast wyłonione przez Komisję Konkursową miejsca drugie i trzecie zostaną nagrodzone  upominkami rzeczowymi w postaci kompletu materiałów promocyjnych miasta.

 Regulamin oraz wniosek konkursowy

Źródło: www.knurow.pl


Komentarze

  1. 350 złotych brutto za trzy zdjęcia i prawa autorskie do nich to tak naprawdę bardzo skąpa nagroda. I w dodatku tylko za pierwsze miejsce. A za drugie i trzecie – ciepły uścisk dłoni i (czyżby?) 4 zeszyty z materiałami do nauki historii regionalnej? Nie lepiej nieco zwiększyć budżet i zrobić profesjonalną sesję fotograficzną dla porządnej promocji miasta?