Co dalej z garażami przy Witosa?

Co dalej z garażami przy Witosa?

Jakiś czas temu pisaliśmy o garażach położonych w rejonie ulicy Witosa, których właściciele obawiają się, że tutejszy magistrat nie przedłuży im umów dzierżawy gruntów na których znajdują się ich garaże.


Według informacji do których dotarliśmy oraz tych które mogliśmy usłyszeć w trakcie środowej sesji Rady Miasta Knurów z ust Prezydenta Adama Ramsa, sprawy zmierzają ku pozytywnemu rozstrzygnięciu dla obecnych najemców.
Oznacza to że najprawdopodobniej w najbliższym czasie umowy dzierżawy zostaną dla tych ludzi przedłużone, a jest również rozważana propozycja wykupu tych działek dla obecnych najemców.

Przypomnieć należy, że sprawą zajęli się radni Marek Sanecznik i Maciej Kandzior, którzy złożyli już kilka interpelacji w tej sprawie, następnie mieszkańcy Knurowa będący najemcami tych działek udali się również na dyżury prezydenta Adama Ramsa i jego zastępczyni Barbary Zwierzyńskiej, którzy również zadeklarowali pomoc w rozwiązaniu sprawy.

Redakcja.


Komentarze

  1. I dobrze, że ktoś posłuchał głosu zwykłych ludzi.

    • Dobrze to będzie jak już będą mieli ten papierek w ręku , na razie to są normalne obiecanki Pana Prezydenta , w końcu jest ” politykiem ” , co chcesz to usłyszysz przy spotkaniu ;) , znam paru mieszkańców którzy też myśleli że jest ” dobrze „