Lodowisko czynne od soboty, oficjalny start sezonu zimowego

W sobotę 3 grudnia rusza lodowisko na knurowskim Orliku. To już trzeci sezon z obiektem, który przyciąga zarówno najmłodszych jak i ich rodziców. Lodowisko będzie czynne codziennie przez całą zimę.

Pierwsza ślizgawka będzie możliwa w sobotę o godzinie 10.00. To właśnie w weekendy będzie można korzystać z obiektu najdłużej, bowiem w godzinach 10.00 – 21.00. W tygodniu okazja do jazdy na łyżwach czeka nas między 14.00 a 21.00.

Jak informuje Marcin Kasprzyk z MOSiR-u ceny biletów wstępu na lodowisko na pewno zachęcą wszystkich chętnych, bowiem godzina jazdy to jedyne 2 złote w przypadku wejściówki ulgowej oraz 4 złote dla dorosłych. Podobnie jak w latach ubiegłych będzie można również wypożyczyć łyżwy – godzina kosztuje 4zł, tyle samo zapłacimy za ostrzenie własnego sprzętu.

Lodowisko to nie tylko okazja do codziennej jazdy na łyżwach, ale również wiele atrakcji. W Mikołajki, 6 grudnia czekają nas „Zabawy z Mikołajem na lodzie” – wstęp bezpłatny dla wszystkich dzieci. Początek o godzinie 17.00.

Wszystkich zainteresowanych informujemy również, że zmieniony został numer telefonu do obiektu, nowy numer to 32 441-97-35.
R.