Wilcza: Wypadek na DK78 [zdjęcia]

W czwartkowy poranek doszło do groźnego wypadku na ulicy Rybnickiej (DK78) w Wilczy. Podczas wykonywania manewru wyprzedzania, kierowca Daewoo Nubiry stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 8.00. Samochód wypadł zdrogi, obrócił się bokiem i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że auto zostało złamane. Dwie osoby poszkodowane, które jechały Daewoo, zostały przetransportowane do szpitala w Rybniku.

W trakcie prowadzenia akcji ratunkowej droga między Gliwicami, a Rybnikiem była zablokowana. W akcji brały udział trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Knurowie, a także karetki z Czerwionki oraz Rybnika.
R.
Źródło: JRG Knurów

Komentarze

  1. Nienormalny !!!!

  2. Co się dziwić,ryl….. za kierownicą pędzący na szychtę na gruba, żeby metry i wungiel wyrabiać:)

  3. wracam ta droga codziennie z nocki okolo 9,45 ,,co sie tam wyprawia to jest masakra ,,dodam ze jak jest pogoda to jade na motorze ,,wyprzedzaja na trzeciego,,,,byle do przodu a rozum maja z tylu

  4. Światła na skrzyżowaniu spowolniły by niekiedy tych szajbusów co jada 100km/h przez skrzyżowania na w Wilczej przez co nei można włączyć się do ruchu a także spowolniły by zapędy w tym miejscu ale władze lokalne są daremne i nic nie robią dla bezpieczeństwa a zarządca drogi to samo. Wywalić bandę nierobów.