Robert Burneika czyli Hardcorowy Koksu również pomaga Antosi [materiał wideo]

Do pomocy Antosi Wieczorek włączyć się Hardcorowy Koksu. W przygotowanym materiale wideo promuje akcję zbierania pieniędzy na operację dziewczynki. Potrzeba aż miliona złotych by zabieg w USA mógł dojść do skutku.

Antosia urodziła się w marcu, przyszła na świat z rzadkim zespołem wad wrodzonych. Głównym problemem jest deformacja nóg dziewczynki, które nie są w pełni rozwinięte. Aby je uratować, konieczna jest operacja w Stanach Zjednoczonych, której wykonania podjął się dr Paley światowej sławy ortopeda. Termin wyznaczono na wrzesień, do tego czasu trzeba zdobyć środki, które pozwolą sfinansować pobyt w USA oraz leczenie.

Dzięki Wam jesteśmy naładowani pozytywną energią, a po tym spotkaniu aż promieniejemy. Mamy nową siłę i moc! Mamy również nadzieję, że tak jak mówi Hardcorowy Koksu, nie będzie lipy i w przyszłym roku podczas jesieni Antosia będzie mogła być na Florydzie – piszą na blogu rodzice dziewczynki.

To kolejna postać po Łowcach.B, która promuje akcję zbierania pieniędzy. Wszystkie informacje na temat pomocy, a także blog założony przez rodziców Antosi, można znaleźć na stronie internetowej www.antoninawieczorek.pl. Również tam znajdują się szczegóły związane z możliwością przekazywania pieniędzy na kosztowną operację.

Więcej o Antosi i jej chorobie, a także operacji piszemy tutaj: Łowcy.B pomagają Antosi, a Wy?

R.

Komentarze

  1. dlaczego ten koleś nigdy nie odbiera telefonu…Dzwoniłem do niego z 7 razy i nic…Dobrze, że w końcu udało się go pozyskać